Најдобриот студентски Дом во Штип

Хилјадников.

Бараш сместување? ... Судент си?

На право место си... Пријави се веднаш!

Сместување на студенти во двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во центарот на градот Штип

Лесен и брз начин на пријавување за сместување

el-forma
Чекор 1

Пополни електронска пријава на 
e-uslugi.mon.gov.mk и 

прикачи ги потребните документи 

потребни документи >

Чекор 2

Испрати ни ја електронската пријава во PDF формат и прикачените документи за проверка на

smestuvanje@hiljadnikov.com.mk

PRIKACI-I-ISPRATI
Чекор 3

Ажурирај ја ел. пријава со корекциите и Достави ги потребните документи во просториите на домот за потпишување на Договор за сместување

move-in-giff
Чекор 4

Почитувај ги роковите за сместување и веднаш всели се

Опис на Домот и услуги

Вклучена исхрана за секој студент

Видови на Апартмани

Во секој Aпартман

Во склоп на Домот

Атрактивна Локација
Центар 100%
Квалитет
ОДЛИЧЕН 100%
Услуга
ПЕРФЕКТНА 100%

Локација - Центар

Следете не на социјалните мрежи:

Што кажуваат студентите за нас?

Повеќе од

0
задоволни домашни и странски студенти
"Одлична локација во центар на градот близу до сите факултети. Пријатна атмосфера за учење."
Никола
Скопје
"Храната е супер апартманите се големи со удобни кревети... Не е скапо Чисто е и има одлична дружба."
Марија Николовска
Охрид
"Има брз интернет и ТВ... мирно е за учење а сепак има студентски живот и дружење"
Анастасија
Скопје

Што кажуваат родителите за нас?

Сместувањето на моето дете студент во овој Студентски дом е најдобрата одлука која ја донесовме пред неколку години.
Вера Димоска
Битола

Успешни приказни од нашите Студенти:

Контактирајте не:

Биди секогаш во тек со сите новитети!

Не спамираме!

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
mk_MK