ХИЛЈАДНИКОВ АПАРТМАНИ Одлична Локација - Центар на Штип Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 РЕАЛНА ПРИФАТЛИВА ЦЕНА Уживајте во вашиот одмор во Хилјадников Апартмани Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 ПРИЈАТНА АТМОСФЕРА одлично гостопримство Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2

Required fields are followed by *
ДОБРО ДОЈДОВТЕ ВО Апартманите на ХИJАДНИКОВ Штип

Прифатливо сместување ЗА ВАС

Во склоп на Комплексот „Хилјадников“ се издаваат апартмани за туристи, а истиот се наоѓа во центарот на градот Штип.

Одлична локација до реката Отиња за одење пешки до секое важно место во градот

(Ресторани, кафулиња, супермаркети, зоолошка градина, градски парк, музеј и сл.)

Ако сакате да ја разгледате и запознаете околината може да користите ваш велосипед.

Паркингот е јавен и е достапен за гостите но се наплаќа.

Аеродромот во Скопје е оддалечен околу 62 километри.

Може да ви организираме превоз до истиот како додатна услуга со претходна најава.

Разбираме и зборуваме англиски и секогаш

пријателски расположени ве поздравуваме.

ХИЛЈАДНИКОВ ГАЛЕРИЈА

ГАЛЕРИЈА ОД КОМПЛЕКСОТ

ВО БЛИЗИНА

Места во близина на комплексот во опсег од 200 м

7

СУПЕРМАРКЕТИ

3

РЕСТОРАНИ

11

КАФИЧИ

1

ЗООЛОШКА ГР.

СМЕСТУВАЊЕ

Видови апартмани на приземје

Четирикреветен Апартман со засебно купатило

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

View Details

Апартман на приземје

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

View Details

Четирикреветен Апартман со купатило

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

View Details

СМЕСТУВАЊЕ

Видови апартмани во сутерен

Трикреветен Апартман со засебно купатило

Одличен избор за краток релаксирачки одмор со пријателите.

View Details

Трикреветен Апартман со засебно купатило 2

Одличен избор за краток релаксирачки одмор со пријателите.

View Details

ДОДАТНИ УСЛУГИ

можеме да организираме за вас

Дневна Карта за паркирање

Во денешно време е потешко да најдеш добро место за паркирање, ние можеме да ви помогнеме да не лутате и барате паркинг, туку тој да ви биде обезбеден на време Оваа додатна услуга можете да ја нарачате при потврдување на резервацијата.

Price: 100ден / Per Day / Per Accommodation

Превоз од Аеродром Скопје до Штип

Може да ви организираме превоз од Аeродромот во Скопје до апартманите во Штип Оваа додатна услуга можете да ја нарачате при потврдување на резервацијата.

Price: 3.500ден / Once / Per Accommodation

СО ЉУБОВ ОД НАШИТЕ ГОСТИ

што велат тие за нас

Фантастична локација. Персоналот беше љубезен и сè ни беше толку блиску и лесно за пешачење.

Марија

Софија

Одличен персонал, чисто со Топ локација

Елена

Загреб

Исклучително убаво опкружување, апартманот беше одличен, услугата беше одлична, ќе ги посетам повторно во блиска иднина.

Ерик

Лондон

НАГРАДИ

нашите гости нè почитуваат и оценуваат

#1 Guest Review Award 2018
#1 Genuine Quality
#2 Score 8.9 out of 10
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
en_GB