ХИЛЈАДНИКОВ АПАРТМАНИ Одлична Локација - Центар на Штип Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 РЕАЛНА ПРИФАТЛИВА ЦЕНА Уживајте во вашиот одмор во Хилјадников Апартмани Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 ПРИЈАТНА АТМОСФЕРА одлично гостопримство Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2

Задолжителните полиња *
ДОБРО ДОЈДОВТЕ ВО Апартманите на ХИJАДНИКОВ Штип

Прифатливо сместување ЗА ВАС

Во склоп на Комплексот „Хилјадников“ се издаваат апартмани за туристи, а истиот се наоѓа во центарот на градот Штип.

Одлична локација до реката Отиња за одење пешки до секое важно место во градот

(Ресторани, кафулиња, супермаркети, зоолошка градина, градски парк, музеј и сл.)

Ако сакате да ја разгледате и запознаете околината може да користите ваш велосипед.

Паркингот е јавен и е достапен за гостите но се наплаќа.

Аеродромот во Скопје е оддалечен околу 62 километри.

Може да ви организираме превоз до истиот како додатна услуга со претходна најава.

Разбираме и зборуваме англиски и секогаш

пријателски расположени ве поздравуваме.

ХИЛЈАДНИКОВ ГАЛЕРИЈА

ГАЛЕРИЈА ОД КОМПЛЕКСОТ

ВО БЛИЗИНА

Места во близина на комплексот во опсег од 200 м

7

СУПЕРМАРКЕТИ

3

РЕСТОРАНИ

11

КАФИЧИ

1

ЗООЛОШКА ГР.

СМЕСТУВАЊЕ

Видови апартмани на приземје

Четирикреветен Апартман со засебно купатило

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

Погледнете детали

Апартман на приземје

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

Цените започнуваат од: 2.140ден по ноќ

Погледнете детали

Четирикреветен Апартман со купатило

Одличен избор за релаксација и краток одмор за семејства со деца или група на пријатели.

Цените започнуваат од: 2.900ден по ноќ

Погледнете детали

СМЕСТУВАЊЕ

Видови апартмани во сутерен

Трикреветен Апартман со засебно купатило

Одличен избор за краток релаксирачки одмор со пријателите.

Цените започнуваат од: 1.200ден по ноќ

Погледнете детали

Трикреветен Апартман со засебно купатило 2

Одличен избор за краток релаксирачки одмор со пријателите.

Цените започнуваат од: 1.000ден по ноќ

Погледнете детали

ДОДАТНИ УСЛУГИ

можеме да организираме за вас

Дневна Карта за паркирање

Во денешно време е потешко да најдеш добро место за паркирање, ние можеме да ви помогнеме да не лутате и барате паркинг, туку тој да ви биде обезбеден на време Оваа додатна услуга можете да ја нарачате при потврдување на резервацијата.

Цена: 100ден / Дневно / По сместување

Превоз од Аеродром Скопје до Штип

Може да ви организираме превоз од Аeродромот во Скопје до апартманите во Штип Оваа додатна услуга можете да ја нарачате при потврдување на резервацијата.

Цена: 3.500ден / Еднаш / По сместување

СО ЉУБОВ ОД НАШИТЕ ГОСТИ

што велат тие за нас

Фантастична локација. Персоналот беше љубезен и сè ни беше толку блиску и лесно за пешачење.

Марија

Софија

Одличен персонал, чисто со Топ локација

Елена

Загреб

Исклучително убаво опкружување, апартманот беше одличен, услугата беше одлична, ќе ги посетам повторно во блиска иднина.

Ерик

Лондон

НАГРАДИ

нашите гости нè почитуваат и оценуваат

#1 Guest Review Award 2018
#1 Genuine Quality
#2 Score 8.9 out of 10