fbpx

+389 (0) 76 569 705

Sale!
Двокреветна

Original price was: 6.500 ден.Current price is: 6.000 ден.

Сместување и храна за еден студент за еден месец, сместен во четирикреветна соба

Availability: 12 на залиха

mk_MK